Jakie zabawki dla szczeniaczka?

Szczeniaczki mają bardzo dużo energii i cały czas pragną się bawić. Nie zawsze mamy na to czas i energię, a nasz pupil, jak się nie wyszaleje może zrobić się nieznośny. W konsekwencji może zniszczy rzeczy w domu, kiedy przez chwilę nie będziemy uważni. Dlatego przy adopcji szczeniaka bardzo ważnym elementem są odpowiednie zabawki.

Gryzak dla szczeniaczka

Gryzak jest podstawowym wyposażeniem dla naszego pupila. Główna zabawą szczeniaczków jest podgryzanie siebie nawzajem. Jest to jedna z ulubionych zabaw. Jeżeli nie mają w pobliżu swojego rodzeństwa mogą zacząć podgryzać ludzkie dłonie. Mimo tego, że wzbudza to w nas czułość nie możemy pozwalać na takie zachowanie. Dodatkowo kiedy szczeniaczkom zaczynaj wychodzić ząbki, podgryzają różne rzeczy. Kupienie takiej zabawki, może zminimalizować zniszczenia w domu.

Przytulanki dla szczeniaczka

Mięciutkie i łatwe w przenoszeniu przytulany są idealną zabawką dla pupila. Można je tarmosić, szarpać, a także z nimi spać. Szczeniak będzie zadowolony z takiego rodzaju zabawki. Dla małego pieska perfekcyjne będą małych rozmiarów.

Szarpaki dla szczeniaczka

Zabawka w przeciąganie liny sprawi psom dużo radości i pozwala się wyszaleć. Dla małego pieska powinien być niewielkich rozmiarów. Podczas takiej zabawy należy pamiętać, aby być delikatnym, ponieważ łatwo skrzywdzić naszego małego przyjaciela. Nie należy na siłę wyrywać psu zabawki, a także podnosić jej za wysoko do góry.

Piłka dla szczeniaczka

Piłka jest podstawowa zabawką, której nie może zabraknąć w naszym domu. Zabawa w aportowanie sprawia psom dużo radości, a także pozwala porządnie zmęczyć naszego pupila. Dla małego pieska nie może być ona dużych rozmiarów, aby mógł ja swobodnie przenosić w pyszczku z miejsca na miejsce.